درباره ما

معرفی شرکت صنایع سپاهان هیدرولیک ایرانیان

مفتخریم از سال 1367 تاکنون در زمینه اتوماسیون صنعتی و سیستم های هیدرولیک، پنوماتیک – با بهره گیری از تجارب و نیروی متخصص و در اختیار داشتن دانش فنی جزو برترین شرکت های تولید کننده سیلندر های هیدرولیک ، پنوماتیک و قطعات و تجهیزات این صنعت درمیهن عزیزمان می باشیم .مختصری از فعالیت مجموعه صنایع سپاهان هیدرولیک ایرانیان به شرح زیر می باشد.

واحد فنی مهندسی: این واحد با بهره گیری ازپرسنل با تجربه و متخصص ، کلیه خدمات مربوط به طراحی و مهندسی تجهیزات صنعتی، محاسبات و طراحی سیستم ها و مدارهای هیدرولیک – پنوماتیک  و همچنین پشتیبانی ساخت را تامین مینماید. طراحی و تعین پروسه ساخت و انتخاب بهترین مواد مصرفی و نقشه های اجرایی طبق استانداردها، کنترل کیفی و تهیه دفترچه محاسباتی مورد تاییدکارفرما برعهده این واحد می باشد.این واحد دارای کادر فنی و مهندسی با تخصصهای مکانیک ,کنترل کیفی و جوش و صنایع بوده و مجهز به نرم افزارهای پیشرفته همچون Avaqus , Solid Work , Perlite , AutoCAD , Fluent – Gambit , Pd.Ms. , Plate n Sheet, MS Project, and Excel Automation Studio fluid power ، می باشد.

واحد ساخت و تولید: این واحد ضمن دارا بودن واحدهای مختلف تولید و ساخت تجهیزات  شامل: واحد جوشکاری، واحد ماشین کاری، واحد مونتاژ، واحد برق و اتوماسیون، واحد هیدرولیک و پنیوماتیک) با پشتیبانی واحدهای طراحی مهندسی و کنترل کیفیت، ساخت و نصب و راه‌انداری تجهیزات مورد نظر مشتریان خود را با کیفیت مطلوب، طبق استانداردهای بین المللی، سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدوار است که بتواند با ساخت بخشی از تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز صنایع کشور، گامی موثر در جهت خودکفایی برداشته باشد.در این واحد کلیه عملیات ساخت و تولید، تحت نظارت واحد کنترل کیفی بر اساس نقشه‌ها و دستورالعمل‌های طراحی شده، اجرا می‌گردد.

واحد بازرگانی ،بازاریابی و فروش: یکی از ارکان اصلی شرکت محسوب شده که از بخش های چون بازاریابی و توسعه بازار، بازرگانی خارجی، فروش و خدمات پس از فروش تشکیل گردیده که در ذیل شرح وظایف به اختصار ارائه میگردد.واحد بازاریابی و توسعه بازار در راستای تقویت بانک اطلاعاتی و تامین مشتریان جدید ، با توجه به احاطه کامل برشرایط حاکم بر بازار و همچنین بررسی تغییرات محسوس و غیر محسوس در اقتصاد کشور، اقدام به برنامه ریزی و ارائه طرح های کارشناسی جهت تامین و پوشش نیاز مشتریان بخشهای مختلف می نماید.بخش فروش شرکت همواره سعی در برقرار کردن ارتباطی مستحکم با مشتریان خود دارد . ما معتقدیم که صداقت اولین رکن هر ارتباط سازنده ای است .این بخش علاوه بردریافت سفارشات ، شناسایی و درک نیازهای مشتریان سعی در ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان نموده است این واحد با تیمی متخصص در صنعت هیدرولیک ، پنوماتیک و اتوماسیون صنعتی می باشد.

واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش: نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر و راندمان آنها و کاهش هزینه در صنعت دارد. از آنجایی که در بسیاری از موارد نگهداری و تعمیرات نیاز به سطح بالایی از تخصص و ابزارها می باشد و همچنین از دیدگاه مشتری  ارائه خدمات پس از فروش مطلوب بسیار مهم بوده و حتی اولویت آن از قیمت محصول نیز بالاتر می باشد . شرکت سپاهان هیدرولیک ایرانیان با تکیه بر بیش از 3 دهه تجربه در تعمیرات انواع تجهیزات صنعت هیدرولیک و پنوماتیک ، اتوماسیون صنعتی ، و روانکاری  با دارا بودن مجموعه ای از دستگاه های تست تجهیزات شامل دستگاه تست و کالیبره سروو والو ها و پروپرشنال والو، دستگاه تست انواع شیر های دایرکشنال، دستگاه تست فشارشکن های هیدرولیک ، پمپ و هیدرو.موتور ها و بهره گیری از نیروی .متخصص با پیروی از دستورالعمل سازنده تچهیزات نسبت به تعمیر، بازسازی، کالیبره آن مطابق دیتا شیت اقدام می نماید.  

ما کار مشتریانمان را راحت کرده‌ایم

تعمیرات هیدرولیک، پنوماتیک

oil-jerry-can

تصفیه روغن ( فلاشینگ )

خدمات سیار

اتوماسیون صنعتی

تعمیرات شیرهای پروپرشنال، سروو والو