دسته بندی مقالات
دسته‌ها
جهت گردش پمپ های هیدرولیک
جهت گردش پمپ های هیدرولیک

بعضی از پمپ های هیدرولیک قابلیت چرخش شفت و جابه جایی و تامین فشار سیال را هم در چپگرد و راستگرد دارند.پمپ های که قابلیت گردش شفت به‌صورت چپگرد و ساتگرد را دارند در صورت

انواع متریال شیلنگ های پلیمری – پنوماتیکی
انواع متریال شیلنگ های پلیمری – پنوماتیکی

  از لوله و شیلنگ پنوماتیک معمولا در سیستم های پنوماتیک استفاده می کنند. با استفاده از شیلنگ ، مسیری برای انتقال و حرکت هوای فشرده و انرژی آن در سیستم های پنوماتیک ایجاد و

تقویت کننده فشار هیدرولیک (Pressure Intensifier)
تقویت کننده فشار هیدرولیک (Pressure Intensifier)

تقویت کننده فشار هیدرولیک (Pressure Intensifier) چیست؟ تشدید کننده فشار (بوستر افزایش فشارهیدرولیک ) فشار هیدرولیک را افزایش می دهد و مقدار کمی سیال پرفشار را از مقدار زیادی سیال کم فشار تولید می کند.

خریداری تجهیزات هیدرولیک OPEN BOX  یا بدون جعبه نو
خریداری تجهیزات هیدرولیک OPEN BOX یا بدون جعبه نو

محصولات جعبه باز یا Open Box همانطور که مطلع هستید محصولات جعبه باز یا Open Box به معنی کارکرده یا دست دوم نمی باشند بلکه فقط جعبه این محصولات به علل مختلفی که در ذیل به

مقالات پیشنهادی

سرفصل مطالب

فیوز حرارتی مکانیکی یا (Fusible Plug)

فیوز حرارتی مکانیکی یا (Fusible Plug) Fusable alloy

این تجهیز مشابه درپوش لوله عمل می کند و مانع عبور سیال می گردد ولی درصورتیکه دمای سیال از دمای آلیاژ زودگداز فراتر رفت و بیشتر شد، آلیاژ زودگداز ذوب شده و باعث جایه جایی سیال به مسیر تعیین شده می گردد . مورد مصرف این قطعه در صنایع پتروشیمی ، فولاد ، هواپیما سازی و.. می باشد

در واقع این قطعه نوعی تجهیز ایمنی به شمار می رود که در صورت افزایش دمای سیال مسیر سیال تغییر یابد .

فیوز حرارتی مکانیکی فقط به دمای بیش از حد پاسخ می دهند. در مقایسه با سایر تجهیزات ایمنی، ساده تر هستند و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند.

Fusable alloy به متریال و آلیاژ ذوب پذیر گفته می شود که با استفاده از آن Fusable plug  طراحی و ساخته می شود .

و ساخت سفارشی انواع فیوز های حرارتی

انواع فیوز های حرارتی مکانیکی با آلیاژ های زودگداز در مجموعه سپاهان هیدرولیک ایرانیان ساخته شده و در مقایسه با سایر تامین کنندگان که آلیاژهای همجوشی را از خارج از کشور تهیه می کنند، ما می دانیم چگونه و می دانیم چرا. این بسیار مهم است زمانی که شما نیاز به توسعه اجزای حیاتی ایمنی دارید.

همه شاخه های همجوشی را می توان بر اساس نیاز مشتری به صورت سفارشی طراحی کرد. این می تواند توسعه محصول برای پروژه جدید باشد، یا جایگزینی دوشاخه های همجوشی موجود از تولیدکنندگان دیگر. MOQ بسته به پیچیدگی تولید متفاوت است.

آلیاژ فیوز های حرارتی مکانیکی(Fusible Plug) :

برنج، با گزینه های آبکاری قلع یا نیکل
فولاد ضد زنگ. مزیت آن مقاوم در برابر خوردگی و مقاومت مکانیکی بالا است
برنز، عمدتا برای دیگهای بخار استفاده می شود
آلومینیوم. مزیت آن ,وزن سبک آن است.

به دلیل ماشین کاری خوب، برنج برای تولید سفارشی  (کمتر از چند صد) ایده آل است. با این حال شاخه های برنجی قابل ذوب نمی توانند فشار فرآیند بالا را تحمل کنند. قبل از سفارش حتما با ما مشورت کنید.

آلیاژ قابل ذوب

آلیاژهای همجوشی آلیاژهایی با ذوب کم (<230oC) هستند که عمدتاً از بیسموت، قلع، ایندیم و سرب تشکیل شده‌اند. ترکیبات برای درجه حرارت های مختلف متفاوت است. شاخه های همجوشی سازگار با RoHS (بدون سرب) در صورت درخواست در دسترس هستند.

آلیاژهای زودگداز دارای نقطه ذوب پایینی هستند. به همین علت کاربردهای بسیار متنوع و سودمندی دارند. برای مثال آلومینیوم، فولاد و تنگستن به ترتیب داراری نقطه ذوب حدوداً 1200، 2600 الی 2800 و 6000 درجه فارنهایت میباشند که دمای ذوب بسیار بالایی است که نیاز به کوره های با حرارت بالا دارند. بنابراین اگر این آلیاژها با دمای ذوب پایینتر از 233 درجه سانتیگراد عرضه شوند شبیه به یک معجزه میماند که حتی بعضا در آب جوش نیز ذوب میشوند.

فیوز های مکانیکی حرارتی در ایمنی تجهیزات ماشین های دوار بیشتر می باشند . این شرکت امکان تولید این فیوز ها با پایه قلع در دستور کار خود قرار داده است و در دما های 110،125،145،160،180،240 قابل عرضه می باشد .