سیلندر های هیدرولیک، پنوماتیک

سیلندرهای هیدرولیک وپنوماتیک

سیلندرهای هیدرولیک، پنوماتیک مطابق با استاندارد ISO 5597:2010  بصورت اختصاصی طراحی و ساخته می‌شود .

سیلندر هیدرولیک مهار میله ای Tie Rod

این نوع سیلندر ها برای شرایط کاری سخت و براساس استاندارد ISO6020 طراحی و ساخته می شوند . چهار میل فوق العاده مستحکم سر و ته سیلندر را به هم متصل می کند.یکی از ویژگی های آنها ، سهولت در تعمیرات آن می باشد در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد مانند صنایع فولاد سازی ، صنایع پتروشیمی ، صنایع نساجی و ..

سیلندر هیدرولیک رولرمیل

باین سیلندرها قابلیت کار در شرایط کاری سخت را دارند. بصورت اختصاصی با توجه به استانداردهای ISO6022 و با در نظر گرفتن دمای محیط ، سرعت و فشار سیلندر ، لوازم آب بند و سیلندر هیدرولیک و یا پنوماتیک، طراحی و در شرکت سپاهان هیدرولیک ایرانیان ساخته می‌شود.

سیلندر هیدرولیک دقیق یا سنسور موقعیت سنج

طراحی سیلندر و لوازم آب بند به گونه ای طراحی شده اند که دارای حساسیت و دقت بسیار زیاد در حدود 0.1 میلی متر  را دارد و با در نظر گرفتن استاندارد ISO6020 در این شرکت طراحی و ساخته می‌شود. امکان طراحی و ساخت انواع مختلف سنسورهای دقیق در دما و شرایط کاری سخت امکان پذیر می‌باشد. موارد پر کاربرد اینگونه سیلندرها در صنایع پتروشیمی ، فولاد سازی می‌باشد.

سیلندر هیدرولیک قطر 500 میل به بالا

این نوع سیلندر ها بصورت اختصاصی با توجه به استاندارد های ISO6022 و با در نظر گرفتن دمای محیط ، سرعت و فشار سیلندر ، لوازم آب بند طراحی و تولید می شود . 

قابلیت نصب انواع سنسور های موقعیت سنج کورس سیلندر ، فید بک های فشار ، و نصب شیر های پروپرشنال پیشرفته روی بدنه سیلندرکه باعث کاهش افت فشار و دقت و سرعت بالا می باشد در این شرکت بصورت سفارشی انجام می گردد.

 

تعمیرات سیلندر های هیدرولیک ، پنوماتیک

مجموعه سپاهان هیدرولیک ایرانیان تاکنون بیش از 12000 عدد سیلندر طراحی، تولید و تعمیر نموده است. بیش از 2800 عدد طی 5 سال جهت شرکت فولاد مبارکه اصفهان و موفق به کسب رتبه کیفیت 96 این شرکت شده است.